YÜKLENİYOR...

+90 (342) 322 02 78

Güvenevler, 29076. Sk.
No:12, 27560
Şehitkamil/Gaziantep

Faaliyet Alanları

Altyapı ve Üstyapı İnşaatları

Ankas Mühendislik politikası, kuruluşundan bugüne gerçekleştirdiği tüm faaliyetler ve bunların sonucunda işverenlerine sunduğu projeler, tesisler, binalar ve hizmetlerle oluşturduğu güvenin ve güvenin simgesi haline gelmiş olan ANKAS isminin sürekliliğinin sağlanmasıdır.

Ankas Mühendislik olarak sektörel yenilikleri ve teknolojilk gelişmeleri yakından takip ederek uygulayan, çevre ve insan güvenliğini daima ön planda tutmayı ilke edinerek, gelişen ve ihtiyaçları hızla büyüyen Gaziantep ve ülkemiz şehirlerinde, altyapı projelerinde etkin bir şekilde rol almaktayız.

Tarımsal Çiftlik İnşaatları

Akaryakıt İstasyonları

Betonarme ve Çelik İnşaatları

Fabrika Binaları

Sanayi Tesisleri

Sosyal Tesisler

Spor Tesisler

İstinat Duvarları

Kanalizasyon İnşaatları

Su Depoları

Tesis Montaj İşlemleri

Ankas Mühendislik, çimento fabrikaları, demir çelik fabrikaları vb. ağır sanayi tesislerinin gelişen teknolojiye ugun olarak gerek anahtar teslim gerek kısmi olarak imalat ve montaj işlerini yapmaktadır. Çimento fabrikalarındaki sıcak gaz kanalları, farin bacası, dik değirmen çelik yapıları vb. mekanik sistemlerin teknolojik imlat ve montajları, ağır sanayi tesislerinde hidrojen boru hattı vb. teknolojik hat montajları, galvaniz ve boyama hattı montajı, rulo sac, boy kesme ve dilme hattı montajı yapmaktayız.

Çimento Fabrika Mekanik Montajı

Sac Servis Galveniz Boya Montajı

Teknolojik Tesis Hat Montajları

Diğer Faaliyet Alanlarımız

Ankas Mühendislik, proje - taahhüt işlerinde; verdiği mühendislik hizmetlerini müşteri memnuniyetine önem vererek, kaliteli, taahhüt ettiği sürede, ilgili teknolojik ve bilimsel gelişmelere paralel, eksiksiz ve kullanıcı taleplerini sağlayacak şekilde yapmayı amaçlamıştır. Firmamız, yapılanmasını geniş bir yelpaze üzerine kurarak projelerin; fizibilite, tasarım, boyutlandırma, planlama, yönetim ve imalat aşamalarındaki her türlü mühendislik hizmetlerini üstlenebilmeyi amaçlamaktadır.

Basic Projeler

Statik Projeler

Otoyol Sanat Yapıları

Çimento Fabrika İnşaatları

Mimari Projeler

Mekanik Projeler

Çelik Konstrüksiyon Projeleri

Hazır Beton Tesisleri

Kapat
Ücretsiz Keşif Talebi

Projeniz ile ilgiili keşif talebinizi aşağıdaki formdan ulaştırabilirsiniz.